Intervenţia domnului Nicolae Barbu la emisiunea „Dosar de Politician” va fi doar telefonică

Azi 02 08 2013, prezenţa domnului primar în studiorile postului Realitatea TV a fost amânată la cererea domnului Valentin Popa, producătorul emisiunii „Dosar de Politician”, totuşi domnul Nicolae Barbu va putea intra în direct, telefonic.
Pentru conformitate redăm textul celor două sms-uri.
„Bună ziua domnule Primar, sunt Valentin Popa producătorul emisiunii „Dosar de Politician” la Realitatea TV. Vă rog să amânăm vizita dumneavoastră în studio pentru luna septembrie, urmând ca astă seară să intraţi în direct cu noi prin telefon 5-10 minute pentru comentarii. Scuze pentru această schimbare, vă rog să confirmaţi primirea.”
După ce primarul municipului Giurgiu Nicolae Barbu a acceptat, mesajul primit a fost următorul:
„Vă multumesc pentru înţelegere, vă sunăm între 19.30 – 19.50 pe acest număr de telefon pentru a intra în direct cu dl. Silviu Mănăstire.”
Aşadar, azi 02.08.2013 puteţi urmări în direct intervenţiile domnului primar Nicolae Barbu la postul de televiziune Realitatea TV între orele 19.30 – 19.50

Ultima modificare: 02.08.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Festivalul concurs naţional de muzică populară „Pe marginea Dunării”, la cea de-a XXIX-a ediţie